PassWd only (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Description
bs: Opis

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Log in
bs: Prijavi se
