PassWd only (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: user
ca: usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Log in
ca: Entra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
ca: Ho sentim, hi ha hagut masses intents fallits d'inici de sessió des d'aquesta adreça IP. Aquesta s'ha bloquejat temporalment. Proveu-ho més tard o <a href="@url">demaneu una nova contrasenya</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
ca[0]: Ho sentim, hi ha hagut més d'un intent fallit d'inici de sessió per aquest compte. S'ha bloquejat temporalment. Proveu-ho més tard o <a href="@url">demaneu una nova contrasenya</a>.
ca[1]: Ho sentim, hi ha hagut més de @count intents fallits d'inici de sessió per aquest compte. S'ha bloquejat temporalment. Proveu-ho més tard o <a href="@url">demaneu una nova contrasenya</a>.
