PassWd only (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Log in
cy: Mewngofnodi
