PassWd only (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Log in
el: Είσοδος

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
el: Συγνώμη, υπήρξαν πολλές αποτυχημένες προσπάθειες σύνδεσης από την διεύθυνση IP σας. Αυτή η διεύθυνση IP έχει, προσωρινά, αποκλειστεί. Δοκιμάστε πάλι αργότερα ή <a href="@url">ζητήστε ένα νέο συνθηματικό</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
el[0]: Συγνώμη, αλλά υπήρξαν περισσότερες από μία αποτυχημένες προσπάθειες σύνδεσης σε αυτόν το λογαριασμό και προσωρινά, αποκλείστηκε. Ξαναπροσπαθήστε αργότερα ή <a href="@url">ζητήστε ένα νέο συνθηματικό</a>.
el[1]: Συγνώμη, αλλά υπήρξαν περισσότερες από @count αποτυχημένες προσπάθειες σύνδεσης σε αυτόν το λογαριασμό και προσωρινά, αποκλείστηκε. Ξαναπροσπαθήστε αργότερα ή <a href="@url">ζητήστε ένα νέο συνθηματικό</a>.
