PassWd only (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Description
eo: Priskribo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Log in
eo: Ensalutu
