PassWd only (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Description
eu: Azalpena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Log in
eu: Sartu
