PassWd only (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
fi: Liian monta epäonnistunutta kirjautumista IP-osoitteestasi. Tämä IP on tilapäisesti estetty. Yritä uudelleen myöhemmin tai <a href="@url">tilaa uusi salasana</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
fi[0]: Tälle käyttäjätilille on ollut useampi kuin yksi epäonnistunut sisäänkirjautuminen ja tilin käyttö on tilapäisesti estetty. Yritä myöhemmin uudelleen tai <a href="@url">pyydä uusi salasana</a>.
fi[1]: Tälle käyttäjätilille on ollut useampia kuin @count epäonnistunut sisäänkirjautuminen ja tilin käyttö on tilapäisesti estetty. Yritä myöhemmin uudelleen tai <a href="@url">pyydä uusi salasana</a>.
