PassWd only (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
gl: Sentímolo, moitas tentativas de inicio de sesión dende a súa dirección IP. Esta dirección IP está bloqueada temporalmente. Ténteo de novo máis tarde ou <a href="@url">solicite un novo contrasinal</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
gl[0]: Sentimolo, houbo máis dun intento errado de iniciar a sesión con esta conta Esta bloqueada temporalmente. Inténteo de novo máis tarde ou <a href="@url"> solicite unha nova contrasinal</a>.
gl[1]: Sentimolo, houbo máis de @count intentos errados de iniciar a sesión con esta conta Esta bloqueada temporalmente. Inténteo de novo máis tarde ou <a href="@url"> solicite unha nova contrasinal</a>.
