PassWd only (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Log in
km: ចូល

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
km: សូម​អភ័យ​ទោស​ ការ​ប៉ុន​ប៉ង​ចូល​បាន​បរាជ័យ​ច្រើន​ដង​ពេកពី​អាសយ​ដ្ឋាន​ IP ​​របស់​អ្នក​ ។ អាសយ​ដ្ឋាន​ IP ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទប់​ស្កាត់​បណ្តោះ​អាសន្ន​ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្តង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ឬ​ <a href="@url">ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​</a>។

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
km[0]: សូម​ទោស មាន​ការ​ប៉ុនប៉ង​ចូល​ច្រើន​ជាង​មួយ សម្រាប់​គណនី​នេះ ។ វា​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់​ជា​បណ្ដោះអាសន្ន ។ ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ឬ <a href="@url">ស្នើ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី</a> ។
