PassWd only (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು
