PassWd only (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە
