PassWd only (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lv[0]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāki neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
lv[1]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāk kā @count neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
lv[2]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāk kā @count neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
