PassWd only (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Log in
mn: Нэвтрэх
