PassWd only (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Log in
mr: येण्याची नोंद
