PassWd only (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Log in
my: ၀င်ရန်
