PassWd only (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Description
ne: विवरण

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
