PassWd only (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
