PassWd only (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Description
sk: Popis

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
sk: Prepáčte, priveľa neplatných pokusov o prihlásenie z vašej IP adresy. Adresa je dočasne zablokovaná. Skúste neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
sk[0]: Ospravedlňujeme sa, ale zaznamenali sme viac ako jeden neúspešný pokus o prihlásenie k tomuto účtu. Účet je dočasne zablokovaný. Skúste to neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.
sk[1]: Ospravedlňujeme sa, ale zaznamenali sme viac ako @count neúspešné pokusy o prihlásenie k tomuto účtu. Účet je dočasne zablokovaný. Skúste to neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.
sk[2]: Ospravedlňujeme sa, ale zaznamenali sme viac ako @count neúspešných pokusov o prihlásenie k tomuto účtu. Účet je dočasne zablokovaný. Skúste to neskôr alebo <a href="@url">požiadajte o nové heslo</a>.
