PassWd only (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Log in
sq: Identifikohu
