PassWd only (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: user
sv: användare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Log in
sv: Logga in

en: Link text
sv: Länktext

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
sv: Tyvärr, för många misslyckade inloggningsförsök från din IP-adress. Denna IP-adress är tillfälligt spärrad. Försök igen senare, eller <a href="@url">begär ett nytt lösenord</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
sv[0]: Tyvärr, det har varit mer än en misslyckad inloggning för detta konto. Det är för tillfället spärrat. Försök igen senare, eller <a href="@url">begär ett nytt lösenord</a>.
sv[1]: Tyvärr, det har varit mer än @count misslyckade inloggningar för detta konto. Det är för tillfället spärrat. Försök igen senare, eller <a href="@url">begär ett nytt lösenord</a>.
