PassWd only (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Description
te: వివరణ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం
