PassWd only (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Description
vi: Mô tả

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
vi: Xin lỗi, quá nhiều thất bại trong nỗ lực đăng nhập từ địa chỉ IP của bạn. Địa chỉ IP này tạm ​​thời bị khóa. Hãy thử lại sau hoặc <a href="@url">yêu cầu mật khẩu mới</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
vi[0]: Xin lỗi, đã có nhiều hơn một lần thất bại cố gắng đăng nhập tài khoản này tạm thời bị khóa. Hãy thử lại sau hoặc <a href="@url">yêu cầu mật khẩu mới</a>.
vi[1]: Xin lỗi, đã có nhiều hơn @count lần thất bại cố gắng đăng nhập tài khoản này tạm thời bị khóa. Hãy thử lại sau hoặc <a href="@url">yêu cầu mật khẩu mới</a>.

en: You are not logged in.
vi: Bạn chưa đăng nhập.

en: I have an account
vi: Đã có tài khoản

en: I want to create an account
vi: Tôi muốn tạo một tài khoản
