Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Question
ast: Entruga

en: Hourly threshold
ast: Umbral automáticu
