Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Next
be: Наступны

en: user
be: карыстальнік

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Hourly threshold
be: Гадзінавы парог
