Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Question
bn: প্রশ্ন
