Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: user
id: anggota

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Use count
id: Jumlah penggunaan

en: View
id: Lihat

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Hourly threshold
id: Ambang pengiriman dalam satu jam
