Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Hourly threshold
kk: Сагаттык шектеу
