Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: user
mg: mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany
