Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: user
oc: utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: View
oc: Veire

en: Hourly threshold
oc: Sulhet orari
