Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: View
pl: Widok

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Hourly threshold
pl: Wiadomości na godzinę

en: Password reset
pl: Resetowanie hasła
