Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: View
ps: ليد
