Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: user
pt: usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Use count
pt: Usar contador

en: View
pt: Ver

en: Question
pt: Pergunta

en: Answer
pt: Resposta

en: Hourly threshold
pt: Limite por hora
