Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
