Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Question
sk: Otázka

en: Hourly threshold
sk: Hodinový limit
