Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Question
sq: Pyetja

en: Hourly threshold
sq: Kufiri orar
