Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: user
tr: kullanıcı

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Use count
tr: Kullanım sayısı

en: View
tr: Görüntüle

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Hourly threshold
tr: Saatlik eşik
