Password reset (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: user
vi: người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Use count
vi: Số lần dùng

en: View
vi: Xem

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Hourly threshold
vi: Giới hạn trong một giờ
