Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Question
bs: Pitanje
