Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: user
el: χρήστης

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Question
el: Ερώτηση

en: Hourly threshold
el: Όριο μηνυμάτων ανά ώρα

en: Empty
el: Κενό
