Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: View
et: Kuva

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: Empty
et: Tühi
