Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: user
fi: käyttäjä

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Use count
fi: Käyttömäärä

en: View
fi: Näytä

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Hourly threshold
fi: Tuntikohtainen rajoitus

en: Empty
fi: Tyhjä
