Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan
