Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: user
hy: օգտագործող

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Question
hy: Հարց
