Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Question
km: សំណួរ

en: Hourly threshold
km: កម្រិត​ពន្លឺ​ប្រចាំ​ម៉ោង

en: Empty
km: ទទេ
