Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
