Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ
