Password reset (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: user
ru: пользователь

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Use count
ru: Используемое количество

en: View
ru: Просмотр

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: Hourly threshold
ru: Ограничение по времени

en: Empty
ru: Пусто

en: Case sensitivity
ru: Чувствительность к регистру

en: Password reset
ru: Сбросить пароль

en: Add question
ru: Добавить вопрос

en: No questions found.
ru: Вопросов не обнаружено.

en: Regular expressions
ru: Регулярные выражения
