Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Question
af: Vraag

en: e-mail
af: E-pos
