Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: e-mail
am: ኢ-ሜይል
