Password reset (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Next
ar: التالي

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Use count
ar: استخدام العد

en: View
ar: عرض

en: Question
ar: السؤال

en: Hourly threshold
ar: الحد الأقصى في الساعة

en: Empty
ar: فارغ

en: e-mail
ar: بريد إلكتروني

en: Password reset
ar: تغيير كلمة المرور
